Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie
Firma EMIBIG jest polskim producentem oświetlenia. Nasza oferta jest niezwykle bogata i znajdują się w niej produkty w różnych stylach: nowoczesnym, industrialnym, skandynawskim, glamour, boho oraz klasycznym - dla zwolenników bardziej tradycyjnych rozwiązań.

Kreujemy trendy tworząc design na najwyższym poziomie. Celnie dostrzegamy potrzeby Klientów, a podążając za nimi wprowadzamy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania takie jak aplikacja EMIBIG Home, stale podnosząc wartość naszych usług.

Wyróżnia nas doskonała jakość wyrobów, dbałość o detale oraz najmodniejszy światowy design, który jest naszym znakiem rozpoznawczym. Przy produkcji bazujemy w 100% na polskich komponentach od rodzimych dostawców. To wszystko sprawia, że zaufały nam już tysiące Klientów, a rosnąca popularność za granicą powoduje, że nasz eksport stale prężnie się rozwija.

Wyjątkowość i oryginalność naszych produktów zawsze idzie w parze z ich funkcjonalnością. Dzięki temu są piękne i bezkonkurencyjne. W ofercie znajdują się produkty dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, niezwykle stylowe i mające zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach.
 
KLIKNIJ PO RABAT