Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie

Kinkiety do pokoju dziecka

Wybór odpowiedniego oświetlenia do pokoju dziecka nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Będzie z całą pewnością potrzebny inny kinkiet do pokoju dziewczynki oraz inny kinkiet do pokoju chłopca. Pewne zasady są jednak podobne – w każdym przypadku powinien być on wytrzymały, choć nie zbyt masywny. Przygotowując naszą ofertę, stawiamy na zróżnicowane modele, które nie będą przytłaczać dziecka, a jednocześnie nie będą zlewały się z tłem. Dzięki zastosowaniu wyrazistych form sprawiamy, że nasze kinkiety do pokoju dziecka doskonale sprawdzą się w każdym przypadku! 

Czym kierować się przy wyborze kinkietu?

Dwa główne czynniki to wiek dziecka i jego płeć. Kinkiet dla chłopca i dziewczynki powinien być dopasowany do osobistych preferencji maluszka i rodzica. Dotyczy to zarówno wyboru motywów, jak i koloru. Niektórzy zalecają stawianie na kinkiety bez kloszy, z odsłoniętą żarówką. To jednak nie zawsze jest dobry pomysł – zwłaszcza gdy mała pociecha niekiedy rzuca przedmiotami. Kinkiety do pokoju dziecka muszą być przede wszystkim bezpieczne. Oczywiście w przypadku starszego już dziecka problem ten zdaje się nie być tak wyraźnym i wtedy odsłonięte żarówki w eleganckich kinkietach będą strzałem w dziesiątkę. 

Po co stosować kinkiety? 

Nie jest to główny rodzaj oświetlenia pokoju. W zasadzie kinkiety do pokoju dziecka są istotne w roli nocnego oświetlenia. Zarówno w przypadku snu, jak i podczas odpoczynku przed snem, ale bez mocnego światła głównego. Przy dobrym zamocowaniu np. w pobliżu biurka, taki kinkiet może pełnić również rolę nocnej lampki. Będzie sprawdzać się przy nauce, ale także i przy spokojnej zabawie. 

Istotny jest dobór odpowiedniego natężenia światła – a tym samym wybór dobrej żarówki do kinkietu. Sam kinkiet dodatkowo można wyposażyć np. w abażur lub w klosz. Po co to robić? Dzięki temu można ograniczyć intensywność światła, zmodyfikować nieco jego barwę, a nawet przekierować główny strumień oświetlenia. Dodatkowo może to też uprzyjemnić przebywanie w pomieszczeniu – stosując nasz kinkiety, Twoje dziecko z pewnością będzie zachwycone! 

Kinkiet w pokoju dziecka – gdzie umieścić? 

Wbrew pozorom jest to niezwykle ważna kwestia. Kinkiet do pokoju dziecięcego nie powinien być umieszczany bezpośrednio nad głową dziecka. Może to źle wpływać na wzrok malucha, oślepiać po wstaniu czy nawet powodować problemy ze zaśnięciem. Wybierając nasz kinkiet ścienny do pokoju dziecka, przede wszystkim postaraj się powiesić go na ścianie innej niż ta, przy której jest łóżeczko. Warto pamiętać o tym, że kinkiet do pokoju dziecięcego nie powinien być też zawieszony zbyt nisko – zwłaszcza w przypadku stosunkowo małych, ale już chodzących dzieci. W przypadku większych pociech nauka obsługi nie powinna już stanowić problemu i wtedy można powiesić go niżej. 

Pamiętaj o jakości! 

W pokoju dziecka praktycznie każdy element wyposażenia musi być wytrzymały. Każdy nasz kinkiet dla chłopca, podobnie jak i dla dziewczynki jest wykonany z najwyższej jakości materiałów właśnie po to, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania, wysoką trwałość, a zatem i wieloletnie działanie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre dzieci mają tendencję do uderzania wszystkim we wszystko. Dlatego też każdy nasz kinkiet do pokoju dziecięcego z pewnością wytrzyma nawet ekstremalne działania.

Wybierz kinkiet idealny dla Twojego dziecka!

Kinkiety do pokoju dziecka są niezwykle zróżnicowane. Bogactwo oferty sprawia, że można wybrać taki kinkiet, jaki sprawdzi się w pokoju Twojej pociechy. A czym kierować się przy doborze oświetlenia? W przypadku mniejszego malucha możesz samodzielnie podjąć taką decyzję, jednak już w przypadku kilkuletniego dziecka warto uwzględnić jego lub jej zainteresowania.

Pamiętaj: idealnie dopasowany kinkiet do pokoju dziecięcego sprawi, że będzie panowała tam przyjemniejsza atmosfera, zdecydowanie bardziej komfortowa. A jest w czym wybierać.

Kinkiet do pokoju chłopca z abażurem pokrytym modnym, materiałowym obrazkiem to znakomite rozwiązanie. Kupując idealną lampę, nie powinieneś zapominać o ciekawych kształtach – w ofercie mamy kinkiety do pokoju dziecka m.in. w kształcie misia, chmurki, słonika, radiowozu i wiele innych. Z kolei kinkiet do pokoju dziewczynki z powodzeniem może przybrać wygląd tęczy czy też korony królowej. Oczywiście, wiele kinkietów (zwierzątka, misie) znakomicie sprawdzi się w przypadku chłopców i dziewczynek. Warto pamiętać o tym, aby dobrze zgrywał się on z kolorem ścian i meblami oraz akcesoriami. 

Najlepsze kinkiety do pokoju dziecka 

Nie ma wątpliwości, że jest to sprawdzone i bezpieczne oświetlenie do dziecięcego pokoju. Przy ostatecznym wyborze warto stawiać na jakość i dopasowanie do preferencji rodzica oraz dziecka. Kinkiety do pokoju dziecka prezentowane w Emibig są właśnie takimi kinkietami! Jeśli zależy ci na wybraniu idealnego oświetlenia do pokoju dziecka, z pewnością powinieneś zapoznać się z naszą ofertą.

Nie znaleziono produktów

Wybrana strona nie zawiera żadnych produktów.
Wybierz inną stronę sklepu.
Strona główna
KLIKNIJ PO RABAT