Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie

Lampy do jadalni
Lampy do jadalni

Aranżacja wnętrz wymaga uważnego podejścia do przedstawienia pomieszczenia tak, aby w pełni oddać jego wyjątkowy charakter. Tak też jest w przypadku miejsca, w którym planujemy jeść codzienne posiłki. Oświetlenie jadalni jest kluczowe nie tylko dlatego, że musimy widzieć, co jemy. Lampa nad stół do jadalni przede wszystkim pozwala na wykreowanie niepodważalnego nastroju. Z kolei wnętrze może znacząco zyskać na elegancji lub cieple – w zależności od tego, na jakie rozwiązanie chcemy przede wszystkim postawić. Co istotne, odpowiednie dobranie lampy nad stół wraz z właściwą żarówką pozwala nawet na połączenie tych dwóch cech, tworząc niepowtarzalny klimat.

Dlaczego ważny jest wybór odpowiedniego oświetlenia do jadalni?

 

Przede wszystkim powinniśmy zapomnieć o traktowaniu lampy do jadalni jako wyłącznie funkcjonalnego źródła światła. Owszem, jest to niezwykle istotne, aby dobrze widzieć jedzenie, cieszyć w pełni nie tylko podniebienie, ale i oczy. Jednak lampa do jadalni ma znaczący wpływ na atmosferę w całym pomieszczeniu. Jeśli chcesz stworzyć harmonijną przestrzeń, w której spożywanie posiłków jest przyjemnością, a wspólnie spędzony czas z rodziną lub znajomymi upływa w komfortowej atmosferze, koniecznie zwróć uwagę na to, jakie chcesz mieć oświetlenie do jadalni nad stół.

Zadbaj o atmosferę w jadalni

 

Stworzenie harmonijnej atmosfery oznacza, że trzeba postawić na przemyślane oświetlenie nad stołem. Najważniejsze jest zadbanie o dostarczenie równomiernego, jasnego światła tak, aby spożywanie posiłków było jak najbardziej komfortowe. Lampy nad stołem warto wyposażyć w żarówki o stosunkowo wysokim lumenie. Dzięki temu pomieszczenie będzie w pełni oświetlone. To oczywiście trzeba dopasować do wielkości pomieszczenia, długości stołu czy rozmieszczenia i liczby lamp.

Kształt lampy dopasowany do jadalni

 

Nie wystarczy wybrać po prostu pierwsza lepszą lampę. Nasze lampy nad stołem cechują się zróżnicowaniem designu, długością sznurka i sposobu, w jaki wypełniają przestrzeń. To też oznacza, że poszczególne modele są dedykowane odpowiednim aranżacją wnętrz. Spójrz więc na ogólną estetykę pomieszczenia, a z pewnością znajdziesz doskonałą lampę, która będzie współgrać ze stylem dekoracji czy mebli.

Wśród stosunkowo uniwersalnych rozwiązań wskazuje się m.in. geometryczne formy np. lampy wiszące ROYAL. Te łączą w sobie również subtelny zwis, który ostatnimi czasy cieszy się większą popularnością. Ostatecznie oświetlenie jadalni powinno oddawać indywidualny wyraz pomieszczenia.

Dopasuj oświetlenie do stolika

 

Stoły i stoliki nie są sobie równe. Planując oświetlenie jadalni, przede wszystkim pamiętaj o tym, aby zachować proporcje. Lampy nie mogą ginąć w otoczeniu, ale też nie mogą przytłaczać. Zawieszone zbyt nisko, oślepiając i zasłaniając widok, nie spełnią swojego zadania. Kluczowe jest więc to, aby lampy nad stołem dobrać przy uwzględnieniu pełnego dopasowania ich do stołu. Jaka jest zalecana optymalna wysokość umiejscowienia lampy? Oświetlenie nad stołem, a dokładnie nad blatem stołu, powinno być zawieszone mniej więcej na wysokości od 75 do 90 cm.

Zawsze warto uwzględnić wszystkie te czynniki przy planowaniu montażu oświetlenia w jadalni. Kluczem jest osiągnięcie równowagi pomiędzy funkcjonalności a estetyką oświetlenia. Efektem ma być bowiem podkreślenie niesamowitej przestrzeni w naszej jadalni!

Najelegantsze lampy do jadalni

 

W naszej ofercie prezentujemy różnorodne oświetlenie do jadalni nad stół. Doskonałe połączenie funkcjonalności i stylu nada przestrzeni wyjątkowego charakteru i podkreślą domową atmosferę. Co istotne, dobrze dobrane lampy do jadalni sprawdzą się w zasadzie w bardzo wielu stylach aranżacji wnętrz. Miłośnicy nowoczesnych rozwiązań z pewnością zakochają się w prostych liniach i minimalizmie. Dla tych, którzy kochają luksus, znajdziesz też bogato zrobione oświetlenie. Z kolei lampy industrialne idealne odzwierciedlają surowość stylu loftowego.

 

Co wyróżnia nasze lampy do jadalni?

 

Proponowane przez nas lampy cechują się nie tylko najwyższą jakością, ale również znakomitym designem. Dzięki temu, że stawiamy na zróżnicowanie oferty, jesteśmy pewni, że nasze lampy idealnie odnajdą się zarówno w klasycznej aranżacji jadalni, jak i np. w industrialnym stylu. W tym drugim doskonale odnajdą się dłuższe lampy typu ROYAL, choć również są one znakomitym uzupełnieniem stylizacji minimalistycznej. Podobnie IMAGO to lampa nad stół do jadalni w stylu industrialnym, która zachwyci każdego miłośnika surowych akcentów.

Dla miłośników łączenia styli mamy znakomite połączenie minimalizmu z glamour, co widać w przypadku lamp GRAVITY. Elegancja, która płynie z naszych lamp, jest skierowana nie tylko na zapewnienie funkcjonalności, ale na wypełnienie wnętrza bardziej osobistych charakterem. Nasze lampy do jadalni zapewnią ci niezrównaną okazję do zachwycenia gości i najbliższych wysublimowanym smakiem i doskonałym gustem.

KLIKNIJ PO RABAT