Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie

Lampy wiszące do łazienki
Lampy wiszące do łazienki

Wykończenie wnętrza w stylu glamour nieodzownie idzie w parze z eleganckimi dodatkami. Niekiedy chętnie stawiamy na rozmaite akcesoria i ozdoby, ale zapominamy o tym, że dekoracją samą w sobie mogą być wiszące lampy łazienkowe. Te jednak nie tylko wpasowują się we wnętrza pełne elegancji, ale także możesz wkomponować je w inne style. Są ponadczasowe, jednak inspirowane najnowszymi trendami, więc zaskakują nietuzinkowymi rozwiązaniami. Dzięki temu z ich pomocą możesz dopełnić każdą przestrzeń, nawet tę minimalistyczną i nowoczesną, w której brakuje powiewu świeżości i odpowiedniego oświetlenia.

Elegancja i praktyczne oświetlenie w łazience! 


Tworząc naszą ofertę, do serca wzięliśmy sobie potrzeby osób, chcących łączyć funkcjonalność z elegancją. W końcu łazienka to wnętrze dosyć wymagające, które wymaga specjalnego traktowania. Jest tam dość spora wilgoć, czego nie da się uniknąć w żaden sposób, a tym samym chcemy, aby przestrzeń była stylowa i niekiedy luksusowa. Dlatego też nie mogliśmy poprzestać na produkcji lamp, które nie zapewniają odpowiedniego bezpieczeństwa. Nasze lampy łazienkowe wiszące są wykonane z wyłącznie najlepszych materiałów, które są bezpieczne i zapewniają pełną ochronę. Są to metal czy szkło, odporne na parę i wysoką temperaturę. Ponadto są bardzo modne i idealnie wpasowują się w rożne style wnętrz. Wiele z nich dodatkowo wzbogacamy w akcenty drewniane, aby dodać nieco przytulności. Wszystkie są odpowiednio dostosowane do warunków poprzez impregnację. Tym samym nie martwisz się o zniszczenia, a masz zapewniony ciepły nastrój i wyjątkowy klimat.
Efekt jest kluczowy. Dlatego też nasze wiszące lampy łazienkowe odpowiadają na potrzeby klientów ceniących sobie elegancję, prostotę i praktyczne zastosowanie. Pełne oświetlenie łazienki sprawi, że bez problemu będzie można nałożyć sobie make-up, ogolić się, a to wszystko w pełni komfortowych warunkach. Wszystko za sprawą tego, że nawet pozornie prozaiczne czynności powinny być oparte o jak największy komfort, którego niekiedy tak brakuje nam na co dzień.
 

Wiszące lampy łazienkowe – w jakich wnętrzach się sprawdzą? 


Wiszące lampy łazienkowe idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach wysokich. Istnieją kluczowe powody dla tego rozwiązania. Po pierwsze pozwoli to na lepsze ich wyeksponowanie i nadanie przestrzeni wyrazistego charakteru. W szczególności wysokie łazienki w stylu glamour zyskają na zastosowaniu np. znakomitych wiszących lamp ALLORA. Po drugie, optycznie przestrzeń nie zostanie ograniczona, co już mogłoby być dość ryzykowne w przypadku małych metrazy.
Myśląc o stylu, warto pamiętać, że nie tylko glamour zyska na lampach wiszących łazienkowych. Choć wydaje się to najbardziej oczywiste rozwiązanie, fantastycznie sprawdzą się w stylu loftowym czy też industrialnym. W zależności od tego, jakie dokładnie lampy wybierzesz, z powodzeniem możesz wykorzystać je również do dopełnienia wnętrz nowoczesnych. Metal i złoto połączone z bielą sprawdzić się może chociażby w przypadku tylu skandynawskiego. Jak widzisz, możesz eksperymentować i tworzyć naprawdę unikatowe aranżacje z pomocą oświetlenia, na jakie postawisz.

Planujesz wybór lampy wiszącej do łazienki? O tym pamiętaj! 


Wiszące lampy łazienkowe zamontowane powinny być w pomieszczeniach o wyższych, niestandardowych sufitach. Jest to nie tylko istotne z racji względów estetycznych, ale również praktycznych. W stosunkowo niskim pomieszczeniu wiszące lampy mogą być uciążliwe – i to nie tylko w łazience  - co w szczególności zauważają ludzie wysocy. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na to, aby dobrać takie oświetlenie łazienkowe wiszące, które będzie cechować się wodoodpornością – nie ma wątpliwości, że właśnie w tym pomieszczeniu istnieje szczególnie wysokie ryzyko narażenia na wszechobecną wilgoć.
Ważne jest również to, że w przypadku mniejszych pomieszczeń długie wiszące lampy mogą optycznie znacząco ograniczać przestrzeń. Oczywiście, można temu zaradzić poprzez wybranie lamp wiszących z krótszym zawieszeniem – takie też znajdują się w ofercie Emibig.

Dlaczego warto wybrać oświetlenie łazienkowe wiszące Emibig? 


Podczas przygotowywania naszej oferty zadaliśmy sobie pytanie: czym powinny wyróżniać się doskonałe wiszące lampy łazienkowe? Myśląc o tym, jak zróżnicowane łazienki miewają nasi klienci, zrozumieliśmy, że powinniśmy przygotować dla nich rozmaite rozwiązania. Dlatego też nasze lampy łazienkowe wiszące są bardzo różnorodne zarówno pod względem designu, jak i pod względem długości czy szerokości. Wiemy, że niektórzy preferują pełne luksusu stylizacje glamour łączone z nowoczesnością – co m.in. gwarantują lampy wiszące serii ALLORA . Jeszcze inni  uwielbiają nowoczesność spotykającą się z minimalizmem. To idealnie oddaje prosta estetyka lamp serii MODUS. Te przykładowe serie to tylko cząstka tego, jak szeroka jest nasza oferta. Wybieraj spośród wszystkich dostępnych opcji, aby postawić na takie oświetlenie, które pomoże Ci stworzyć łazienkę ze snu.
 
KLIKNIJ PO RABAT