Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie

Kinkiety do łazienki
Kinkiety do łazienki

Rosnące zrozumienie dla znaczenia oświetlenia łazienkowego oznacza, że ludzie coraz częściej doceniają, jak wiele ról pełni ta forma oświetlenia. Kinkiety łazienkowe są potrzebne nie tylko ze względu na swoje praktyczne walory. Przede wszystkim takie lampki doskonale uzupełniają oświetlenie gwarantowane przez lampę sufitową. Jako element dekoracyjny również nie są bez znaczenia, choć nie da się ukryć, że bardziej punktowe lampki nad lustro do łazienki pozwalają na wydajne i komfortowe zadbanie o swój wygląd (np. podczas golenia się czy makijażu). Jednak niezwykle liczy się to, że kinkiety do łazienki pozwalają na dodanie temu pomieszczeniu elegancji lub też na podkreślenie minimalistycznego stylu. W zależności od potrzeb, w ofercie Emibig, znajdziesz wielką różnorodność pod tym względem. Dzięki temu możesz odmienić swoje łazienkowe wnętrze nawet z pomocą jednego elementu.

Dlaczego kinkiety łazienkowe są tak ważnym rozwiązaniem?

 

Łazienka to pomieszczenie, którego nie powinno się pomijać przy aranżacji wszystkich wnętrz w domu. Niekiedy zdarza się, że w salonie czy sypialni chcemy zapewnić odpowiedni, ciepły nastrój, a łazienka pod tym względem jest pomijana. Lepiej nie pozostawiać losu przypadkom, bowiem wystrój łazienki jest równie ważny, jak w przypadku pozostałych pomieszczeń. Spędzamy w niej więcej czasu niż mogłoby się wydawać, a zwłaszcza relaks przy codziennej pielęgnacji wymaga odpowiednio dobranego klimatu.

Hołdując tej myśli, pojawia się coraz więcej projektów nowatorskich – począwszy od minimalizmu, poprzez styl industrialny, aż do rozwiązań klasycznych i retro. Kinkiety do łazienki pozwalają na wzmocnienie atmosfery wnętrza, sprawiając przy tym, że będziesz czuć się w niej jak w niebie.

Mnogość spektakularnych rozwiązań sprawia, że łazienki można wzbogacić zarówno o lampy z abażurami, jak i o bardziej minimalistyczne, a jednak wciąż szykowne punktowe oświetlenia. Wreszcie kinkiety łazienkowe są istotne z racji praktycznego ich używania przy codziennej pielęgnacji.

Kinkiety nad lustro do łazienki – czym się kierować przy wyborze?

 

Dokonanie dobrego wyboru lamp do łazienki nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Podstawą jednak jest rozwiązanie praktyczne, ponieważ łazienki są pomieszczeniami o wyjątkowo dużej wręcz wilgoci. Tam też oświetlenie jest potencjalnie najbliższe kontaktowi z wodą. Dlatego też warto decydować się na sprawdzone kinkiety łazienkowe nad lustro, które zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu pełni bezpieczeństwa.

Wśród rozwiązań praktycznych pamiętaj o tym, aby kinkiety do łazienki miały odpowiednią barwę i intensywność światła. Zaleca się, aby było to maksymalnie zbliżone do światła dziennego. Tu niezwykle istotne jest dopasowanie do lamp odpowiednich żarówek – zarówno pod względem ilości lumenów, jak i typu otrzymywanej barwy. Jest to istotne, gdyż dobrze dobrane kinkiety łazienkowe z uniwersalnym gwintem pozwolą na prostą wymianę i dopasowanie żarówki do rzeczywistych potrzeb.

Nie zapomnij o estetyce

 

Funkcjonalność jest niezwykle ważna, ale to nie wszystko. Nie warto zapominać o tym, aby kinkiety do łazienki cieszyły oko pod względem wizualnym. Z myślą o walorach estetycznych zadbaliśmy o przedstawienie oferty kinkietów cechujących się zróżnicowaniem pod względem kolorów, wzorów i designu. W efekcie nasze kinkiety do łazienki bez trudu można dopasować do nawet bardzo różnorodnych i nietypowych łazienek.

Jaki styl kinkietów do łazienki?

 

Oczywiście nowoczesne urządzenie łazienek w znacznej mierze opiera się na minimalistycznych rozwiązaniach. W takich przypadkach lampki nad lustro do łazienki powinny podkreślać proste linie. Tu sprawdzą się geometryczne kształty lampek np. kinkiety do łazienki z metalu lub szkła (przykładem może być nasza lampka MINERWA).

W przypadku łazienek z ograniczoną przestrzenią warto postawić na niewielkie kinkiety, jednak bardziej dekoracyjny design idealnie sprawdzi się, jeśli aranżacja wnętrza jest skierowana ku stylowi vintage lub retro. W takim przypadku kinkiety łazienkowe nad lustro mogą być wzbogacone np. o dodatki i motywy roślinne (np. lampki PLAYA lub LOTUS).

Dla designu skierowanego ku stylowi skandynawskiemu warto stawiać na kinkiety do łazienki przy lustrze wykonane z naturalnych materiałów. W szczególności polecane jest tu drewno, które ociepla każdą przestrzeń.

Zjawiskowe kinkiety do łazienki pełnej stylu

 

Funkcjonalność kinkietów musi iść w parze z tym, aby tworzyły one wyjątkową dekorację. Mając to na uwadze, zadbaliśmy o to, aby nasze kinkiety łazienkowe na lustro gwarantowały nadanie wnętrzu wyjątkowego, niebanalnego charakteru. W myśl o połączeniu unikalność z minimalizmem prezentujemy wyjątkową serię FORM, która jest dostępna w wielu niezwykle zróżnicowanych designach. Są to kinkiety łazienkowe stworzone z myślą o osobach ceniących sobie wytworną elegancję, ale i zarazem też minimalizm.

Miłośnicy niestandardowych rozwiązań z pewnością zachwycą się serią SPINER. Te kinkiety do łazienki stanowią naszą odpowiedź na potrzeby wymagających, stylowych klientów, którzy jednocześnie gustują w minimalizmie i zaskakujących opcjach designerskich. Niezależnie od tego, czy szukasz nowatorskich lamp do łazienki, czy też interesują Cię bardziej uniwersalne kinkiety, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

KLIKNIJ PO RABAT