Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie

Lampy wiszące dla dzieci

Dziecięcy pokój musi być doskonale oświetlony, aby zapewnić maluchom bezpieczeństwo zabawy i nauki. Każda lampa wisząca do pokoju dziecka powinna być dopasowana w taki sposób, żeby rzeczywiście była w stanie sprostać najważniejszym wymaganiom rodzica. Ten bowiem chce, aby dziecko w swoim pokoju czuło się komfortowo i mogło jak najwięcej dobrego czerpać z codziennych czynności. Dlatego lampa do pokoju wisząca jako oświetlenie główne jest absolutną podstawą stworzenia najlepszych warunków.

Jak wybrać idealną lampę do pokoju dziecka?

Czym powinniśmy się kierować przy wyborze idealnej lampy? Przede wszystkim trzeba pomyśleć o dostępnej przestrzeni. Dobrze dobrana lampa do pokoju dziecka wisząca powinna zapewniać mu pełną swobodę przemieszczania się tak, aby dziecko (zwłaszcza gdy jest już starsze) nie potrącało jej głową. To oznacza, że musimy pomyśleć o kształcie oprawy lampy, wysokości jej zawieszenia oraz o powierzchni, jaką będzie zajmować. W naszej ofercie mamy różnorodne lampy wiszące do pokoju dziecka, co sprawia, że z powodzeniem dobierzesz modele zarówno znakomicie wpasowujące się w pokoje niskie, jak i te idealne do pokojów większych i wyższych.

Najlepszy dobór lampy powinien uwzględniać to, że zakup jest dokonywany na lata, a nasze dziecko urośnie. Dlatego też bardzo praktyczną opcją jest albo od razu wybranie lampy z nieco krótszym sznurkiem, albo lampy pozwalającej na regulowanie wysokości zawieszenia. Dzięki korzystaniu z opcji dopasowania konkretnego kąta świecenia możesz jeszcze lepiej zadbać o to, aby już samo główne światło pozwalało na stworzenie perfekcyjnych warunków do zabawy.

Dobór lampy wiszącej do pokoju dziecka

Najważniejsze jest dopasowanie lampy bezpośrednio do konkretnego dziecka. Nieco inaczej niż dla chłopca, będzie się prezentować np. lampa wisząca do pokoju dziewczynki. Ta przede wszystkim powinna być delikatniejsza w swojej formie, mniej masywna, choć wciąż musi być wytrzymała. Z pewnością warto postawić na więcej różu i złota tak, aby móc zagwarantować córce dziewczęcy klimat.

Przy dopasowaniu lampy przede wszystkim jednak trzeba brać pod uwagę wiek dziecka. Lampa wisząca do pokoju niemowlaka nie musi być nazbyt masywna, wystarczy, aby była ona praktyczna – warto przy tym zadbać o montowanie kloszy, które nie będą raziły oczu pociechy, a będą delikatnie rozpraszać światło.

Choć lampa wisząca do pokoju niemowlaka nie musi być masywna, dzieci rosną szybciej niż wielu rodzicom się wydaje. Dlatego też nieco już starsze dzieci pełne ekspresji, a także łaknące zabawy, powinny mieć zapewnione bezpieczeństwo. Lampy muszą być więc mocne, wytrzymałe, a jednocześnie powinny odpowiadać na zainteresowania i gust małego użytkownika.

Co z pokojami starszych dzieci i nastolatków?

Nieco starsze już dzieci, a tym bardziej nastolatkowie, mają inne potrzeby pod względem efektów wizualnych. Dla nich z pewnością liczy się funkcjonalność i pewien minimalizm widoczny w designie. Lampa wisząca do pokoju dziecka nastoletniego powinna też uwzględniać to, że ryzyko jej uszkodzenia jest tu już zdecydowanie mniejsze. Z powodzeniem można dobrać praktyczne lampy, które w Emibig znajdziesz w najbardziej nowoczesnych rozwiązaniach. Nie musisz już tutaj kierować się aż tak surowymi zasadami bezpieczeństwa jak w przypadku malucha. Niemniej wszystkie dostępne w ofercie są wykonane z wytrzymałych materiałów i zapewniają jak nawiększy komfort.

Efektowne i praktyczne oświetlenie pokoju dziecięcego

Oczywiste jest to, że niektórzy zastanawiają się nad tym, czy lampy wiszące do pokoju dziecka na pewno są dobrym pomysłem. Obawa ta może dotyczyć tendencji dzieci do rzucania przedmiotami, które mogą w taką lampę uderzyć. Na szczęście nasze lampy wiszące do pokoju dziecka są trwałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów, w pełni bezpiecznych nawet dla maluszków. Jednocześnie wysoka funkcjonalność naszych produktów sprawia, że doskonale doświetlają one cały pokój, a zatem sprawiają, że znikają niepokojące, zacienione zakamarki. Oczywiście, w zależności od wieku dziecka konieczne jest dopasowanie lampy tak, aby odpowiadała jego potrzebom.

Dlaczego warto wybrać nasze lampy wiszące do pokoju dziecka?

Przygotowując naszą ofertę doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zadbanie o wystrój dziecięcego pokoju. Lampy wiszące do pokoju dziecka powinny być dobrane w taki sposób, aby idealnie spełniać kreatywny gust, dodawać dziecku otuchy, a przede wszystkim tworzyć dla niego przyjazną atmosferę. To też przyświeca nam, gdy prezentujemy naszą wyjątkową ofertę lamp do dziecięcych pokojów. Odpowiadamy w ten sposób na potrzeby rodziców chcących stworzyć szczęśliwy zakątek swoim małych domownikom.

Nie znaleziono produktów

Wybrana strona nie zawiera żadnych produktów.
Wybierz inną stronę sklepu.
Strona główna
KLIKNIJ PO RABAT