Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie

Lampy do garderoby
Lampy do garderoby

Dla codziennego dbania o wygląd istotne jest to, aby móc w komfortowych warunkach przeglądać się w lustrze czy dobierać odzież. Właśnie dlatego tak ważna rolę pełni odpowiednie światło w garderobie, w której niekiedy spędzamy naprawdę wiele czasu.

W praktyce sprawdzi się tam niemal każdy rodzaj lampy, jednak wiele zależy od tego, o jakiej dokładnie garderobie będziemy mówić! Dlatego też podczas planowania oświetlenia trzeba wziąć pod uwagę zarówno metraż pomieszczenia, jak i jego wysokość.

Planujesz oświetlenie garderoby? O tym pamiętaj!

Znaczenie garderoby jest o wiele większe niż mogłoby się wydawać. Pomieszczenie to nie tylko odpowiada za przechowywanie ubrań czy obuwia. Jest to przede wszystkim miejsce, w którym możemy tworzyć własne kompozycje stylizacyjne, które odzwierciedlają naszą osobowość. Dla wielu jest to również miejsce, w którym trzeba dokładnie prasować ubrania, a nawet…robimy tam makijaż. Każdy z tym elementów sprawia, że lampy do garderoby powinny być dobrane ze szczególną uwagą. Patrząc z kolei łącznie, można zobaczyć, że oświetlenie garderoba powinna mieć najwyższej jakości, ponieważ ostatecznie m.in. od tego będzie zależał nasz codzienny wygląd.

Zazwyczaj przy doborze oświetlenia trzeba uwzględnić nie tylko wielkość pokoju i jego funkcję, ale chociażby dostęp do naturalnego światła. W większości przypadków garderoby są pomieszczeniami „wewnątrz”, czyli bez okien. I tu światło naturalne musi być zastąpione przez lampy. Musi być więc mocne, a oświetlenie całego pomieszczenia powinno być bardzo dokładne, aby nie tworzyć mylących wzrok cieni. To też gwarantują nasze fantazyjne lampy do garderoby FINES czy ARGO.

Oświetlenie w małej garderobie – co warto wybrać?

Bardzo często zdarza się tak, że garderoby są zdecydowanie mniejszymi pomieszczeniami i służą głównie do przechowywania ubrań. W takim przypadku niezwykle ważne staje się to, aby zamieszczone reflektory nie ograniczały przestrzeni. W takiej sytuacji oświetlenie garderoba powinna mieć dobrane do wysokości i wielkości pomieszczenia. Można skorzystać m.in. z niewielkich plafonów. Takie może być główne światło – choć jeśli preferujemy lampy wiszące, można postawić na modele z regulowaną długością zwisu jak np. DRIFTON czy KOBE. Oprócz głównego oświetlenia można rozważyć również mniejsze punkty świetle np. niewielkie kinkiety.

Jeśli garderoba służy wyłącznie do przechowywania ubrań, nie jest konieczne pełne doświetlenie absolutnie każdego zakamarka. Warto jednak zadbać o mocne lampy do garderoby, jeśli okaże się, że za jakiś czas pomieszczenie to może posłużyć nam za przebieralnię.

Pamiętaj o wnętrzu 

Nasze lampy zostały przygotowane z myślą o tym, aby swoje oświetlenie garderoba miała nie tylko jako bardzo funkcjonalne i przydatne rozwiązanie. Równie istotne jest dopasowanie światła do stylu i charakteru wnętrza. Dlatego też lampy do garderoby Emibig cechują się różnorodnością, która z łatwością sprawi, że doskonale dopasuje się je do każdej przestrzeni nie tylko pod względem wielkości, ale również stylu. Większy komfort jest wtedy, gdy również garderoba ma utrzymany styl podobny do całości domu lub mieszkania. Dzięki temu korzystanie z tego pomieszczenia jest przyjemniejsze. Można postawić m.in. na styl glamour, co idealnie oddają nasze lampy FINES.

Sufitowe lampy do garderoby 

Bardzo ważne jest dobranie oświetlenia głównego w postaci lampy sufitowej. W mniejszych pomieszczeniach sprawdzą się lampy plafonowe np. FIT czy też SOLAR. Z powodzeniem możemy postawić na nie również w przypadku większych pomieszczeń, choć tutaj faktycznie wybór mamy zdecydowanie szerszy. Możemy dobrać wyjątkowe lampy wiszące np. BENTE, HILDE czy KOBE, które jednocześnie pozwalają na regulację wysokości zawieszenia. Pod tym względem również można uwzględnić je w garderobie mniejszej. Lampy do garderoby Emibig zapewniają przede wszystkim niesamowitą różnorodność.

Dlaczego warto wybrać lampy do garderoby Emibig?

Doskonale wiemy, jak ważne jest to, aby oświetlenie garderoba miała na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przy słabym świetle wybór stylizacji może okazać się nietrafiony i dlatego też przygotowaliśmy naszą ofertę z myślą o klientach ceniących sobie funkcjonalność i wygodę, ale nie tylko! Nasze lampy do garderoby są również niezwykłe pod względem dostępnych kształtów, rodzajów zawieszenia i sposobu oświetlania przestrzeni. Dzięki temu doskonale wiemy, że zarówno miłośnicy klasycznych abażurów (lampy HILDE), jak i miłośnicy nowoczesnych, minimalistycznych lamp (lampy FIT) będą zachwyceni naszą ofertą.

W trakcie przygotowywania naszej oferty uwzględniliśmy również to, jak zróżnicowane garderoby mogą mieć nasi klienci. Bierzemy to pod uwagę zarówno przy proponowaniu różnych typów lamp – od wiszących do kinkietów – jak i przy przedstawianiu niezwykle zróżnicowanych stylizacji oferowanych przez nasze produkty. Stawiając na najwyższej jakości lampy do garderoby, uznaliśmy, że muszą spełniać topowe wymagania pod każdym względem.

KLIKNIJ PO RABAT