Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie

Plafony do pokoju dziecka

Pod mianem plafonów ujmuje się specyficzne rodzaje lampy sufitowej, które nie wiszą, ale są płasko umieszczone na suficie. Dzięki temu zabierają o wiele mniej przestrzeni, a także są bezpieczniejsze w użytkowaniu w pokoju malca. Decydując się na plafony do pokoju dziecka, można rozwiązać praktyczne problemy również małego pomieszczenia – można zdecydować się również na kilka plafonów – zarówno widocznych, jak i ukrytych pod stelażem. Plafony to jednak nie tylko bezpieczeństwo i wygoda, ale też piękno w dziecięcej przestrzeni pełnej magii i wyobraźni. 

Dlaczego warto wybrać plafony do pokoju dziecka?

Nie ma wątpliwości, że oświetlenie główne jest kluczowe dla każdego pomieszczenia. W pokoju dziecka również. Decydując się na dobranie odpowiedniej lampy do pomieszczenia, w którym najwięcej czasu - i to przez długie lata -  będą spędzać nasze pociechy, koniecznie powinniśmy robić to z rozwagą. Plafony do pokoju dziecka są znakomitym rozwiązaniem, ponieważ jednocześnie zajmują stosunkowo niewielką przestrzeń, a jednocześnie pozwalają na znakomite oświetlenie całego pomieszczenia.

Dzięki umiejscowieniu ich z dala od zasięgu ciekawskich rąk naszych pociech mamy pewność, że będą one niezwykle bezpiecznym rozwiązaniem. Co istotne, nie tylko kwestie wygody i bezpieczeństwa mają tak niebagatelne znaczenie. Plafon do pokoju dziewczynki, zresztą podobnie jak i plafon do pokoju chłopca, to ozdoba sama w sobie. Dzięki niej pokój może nabrać nowego, wyjątkowego charakteru bajkowego. 

Plafony w dziecięcym pokoju – na co warto postawić! 

Z całą pewnością można stwierdzić, że wszystkie dzieci uwielbiają piękne wzory, kolorowe widoki i możliwość podziwiania niezwykłych kształtów. To mogą zapewnić właśnie dobrze dobrane plafony do pokoju dziecka, które można wybrać właśnie z uwzględnieniem zainteresowań malucha. 

 Stawiając na doskonałe oświetlenie dziecięcego pokoju, warto uwzględnić to, jak został udekorowany pokój. Najlepiej jest zapewnić dopasowanie wizualne plafonu do ścian i mebli. Plafon do pokoju chłopca będzie utrzymany w innej stylistyce niż plafon do pokoju dziewczynki. Jest to też zrozumiałe. Dzięki dobraniu odpowiednich kształtów oświetlenia, a także zdecydowaniu się np. na wyjątkowe abażury, można nawet bez wymiany oświetlenia zmienić to, jak będzie ono oddziaływać na ogólny klimat w pomieszczeniu.

W naszej ofercie można znaleźć zarówno stonowane plafony, jak i takie, które kolorystycznie są zdecydowanie bardziej wyraziste.

Zapewnij dziecku idealnie dopasowane oświetlenie

Wizja udekorowania pokoju dziecka może być bardzo zróżnicowana. Jeśli postawimy na plafon do pokoju chłopca, z większym prawdopodobieństwem wybierze się kształty oświetlenia lub też abażurów, nawiązujące bezpośrednio do zainteresowań raczej męskich. Prędzej będą to dinozaury, samochody, czy też piłki.

Z kolei decydując się na plafon do pokoju dziewczynki, z większym prawdopodobieństwem postawi się na różnego rodzaju lalki, kwiatki, wróżki, sarenki czy choćby inne zwierzątka. Oczywiście, w naszej ofercie jest wiele uniwersalnych rozwiązań.

Nasze liczne plafony do pokoju dziecka sprawdzą się zarówno u chłopca, jak i u dziewczynki. Idealne dopasowanie oświetlenia w takim wymiarze powinno jednocześnie zapewnić dziecku oświetlenie każdego zakątka. Czasem warto uzupełnić je o dodatkowe oświetlenie – a przy dużym pokoju dziecięcym mogą być znakomitym wyborem nawet dwa plafony rozmieszczone w strategicznych punktach.

Uwzględnij potrzeby dziecka

W przypadku młodszych dzieci trudno, aby to one mogły zdecydować, jakie chcą oświetlenie. Jednakże już w przypadku nieco starszych warto pozwolić im na współudział w wyborze idealnego plafonu, który przecież ma służyć im przez całe lata! Jednocześnie nie zawsze trzeba stawiać na typowo dziecięce kształty i wzory. W przypadku starszych już osób w wieku nastoletnim śmiało można postawić na bardziej klasyczne rozwiązania.

Plafony dla dziecka idealne w Emibig!

Zapewnienie dziecku najlepszego wystroju powinno się opierać o dobranie doskonałego oświetlenia. Nasze plafony do pokoju dziecka doskonale odpowiedzą na nawet bardzo zróżnicowane potrzeby. Wszystko dzięki temu, że mamy bogatą kolekcję plafonów, którą też stale aktualizujemy i powiększamy. Nasz cel jest prosty: Zapewnić Wam najszerszy możliwy wybór wyjątkowego oświetlenia dla dziecka. Niezależnie od tego, czy ma to być plafon do pokoju dziewczynki, czy też plafon do pokoju chłopca, w naszym sklepie znajdziesz modele idealnie pasujące do Twoich oczekiwań.

Nie znaleziono produktów

Wybrana strona nie zawiera żadnych produktów.
Wybierz inną stronę sklepu.
Strona główna
KLIKNIJ PO RABAT