Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie

Lampy do pokoju dziennego
Lampy do pokoju dziennego

Pomieszczeniem, w którym zazwyczaj spędza się najwięcej czasu, jest pokój dzienny, zwany również salonem. Jego wystrój jest kluczowy, jeśli chcemy komfortowo żyć, odpoczywać i spędzać czas w zaciszu swojego domu lub mieszkania. To też sprawia, że musimy zadbać o jak najlepsze oświetlenie. Lampy do pokoju dziennego powinny perfekcyjnie pasować do wielkości pomieszczenia, do jego wystroju, a także do takich detali jak wielkość i umiejscowienie okien. Każda nasza lampa do pokoju gościnnego została przygotowana z myślą o konieczności sprawdzenia się w bardzo zróżnicowanych warunkach. Dzięki temu możesz za pomocą zaledwie jednego elementu odmienić swoje wnętrze, nadając mu nowe charakteru i dopełniając ciekawym akcentem. 

Pokój dzienny skąpany w świetle

Dobre oświetlenie do pokoju dziennego powinno być zaplanowane w taki sposób, aby uwzględnić wszystkie strategiczne punkty. Przede wszystkim trzeba pamiętać o głównym oświetleniu, z którego najczęściej się korzysta. Wybierając rozmaite lampy sufitowe czy też żyrandole powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, aby światło równomiernie rozchodziło się po pomieszczeniu. Wybierając lampy do pokoju dziennego, warto kierować się przede wszystkim osobistym zmysłem estetycznym – w końcu to my będziemy spędzać tu najwięcej czasu. Dobrze dobrana lampa do pokoju gościnnego sprawi, że również odwiedzający nas bliscy będą się czuć u nas w pełni komfortowo.

Jakie rodzaje lamp można wybrać do pokoju dziennego?

Planując oświetlenie do pokoju dziennego, powinniśmy pamiętać o tym, że w takim pomieszczeniu w zasadzie sprawdzi się kilka rodzajów lamp. Jakie warto uwzględnić? Najpopularniejsze lampy do pokoju dziennego to te wiszące. Pozwalają one na stworzenie miłej, ciepłej atmosfery np. nasze lampy GRAVITY czy RITZ. Wpasowując je w konkretny wystrój pomieszczenia, możemy stworzyć niepowtarzalny klimat sprawiający, że czas spędzany w pokoju dziennym będzie niezwykle przyjemny.

Jednak nie tylko o takich lampach mowa. Znakomitą opcją są również lampy sufitowe np. FINES czy ARGO dostępne w naszej ofercie. Gwarantują one doskonałe oświetlenie pokoju dziennego.

Jednym ze szczególnych rodzajów takich lamp są oczywiście żyrandole. Doskonale sprawdzą się one  w pokoju dziennym o bardziej tradycyjnym charakterze. Tu jednak trzeba zaznaczyć, że naszą ofertę wzbogaciliśmy o unikalne rodzaje żyrandoli np. AZURA, które doskonale sprawdzą się również w nowoczesnych aranżacji wnętrz. 

Nie zapominajmy również o kinkietach – stanowią one doskonałe uzupełnienie oświetlenia głównego, można z nich więc z powodzeniem skorzystać w połączeniu. Mamy w ofercie bardzo zróżnicowane w kształtach kinkiety typu SPINER, FROST, FORM czy MINERVA. Każdy z nich tworzy inny efekt, wpasuje się w nieco inną stylizację. Co więcej, wymienione rodzaje kinkietów są tylko częścią szerokiej oferty dostępnej w Emibig! 

Na co zwrócić uwagę przy oświetleniu pokoju dziennego?

W mniejszych pomieszczeniach lepiej unikać zbyt dużych lamp wiszących czy też żyrandoli. W praktyce bowiem mogą one znacząco zmniejszyć małą przestrzeń i przytłoczyć osoby w niej przebywające. Dobrze dobrane oświetlenie małego pokoju dziennego powinno raczej skupiać się na dostępnych w naszej ofercie lampach sufitowych z krótszym sznurkiem. Dzięki temu  nie będą one zwisały zbyt nisko. W takiej sytuacji warto postawić na zdecydowanie bardziej minimalistyczne oświetlenie główne. 

Oświetlenie małego pokoju dziennego można wzbogacić o kinkiety. Zajmują one mniej przestrzeni, można umieścić je w takich punktach, aby nie zawadzały, a jednocześnie dobrze rozświetlały przestrzeń.

Styl lampy pokoju dziennego 

Każdy styl ma inne oczekiwania. Jedną lampę z powodzeniem dobierzemy do stylu skandynawskiego, inną do stylu industrialnego, a jeszcze inną dopasujemy do bardziej klasycznej stylizacji. W niektórych przypadkach lepiej zdecydować się na żyrandol zamiast zwykłej lampy wiszącej, a czasem wskazane jest działanie odwrotne. Bogata i zróżnicowana oferta sprawia, że dokonanie zmiany na rozwiązanie idealne jest prostsze niż kiedykolwiek!

Dlaczego warto wybrać lampy do pokoju dziennego Emibig?

Staranna selekcja lamp idealnych do pokoju dziennego pozwoliła nam na wybranie szerokiej oferty różnorodnych modeli. W Emibig stawiamy szczególny nacisk na to, aby nasi klienci mieli jak największy wybór lamp – cel jest prosty: pozwolić wam na skompletowanie lamp idealnych, pasujących do jego wizji tego, jak powinno wyglądać perfekcyjne oświetlenie pokoju dziennego. Uwzględniamy przy tym zarówno fakt, że nasi klienci mają zarówno duże pokoje dzienne, jak i oczywiście takie o zdecydowanie mniejszym metrażu. Również przy poszukiwaniu głównego oświetlenia uzupełnionego np. o kinkiety, mamy dostępne zjawiskowe linie FROST czy SPINER. Stanowią one genialne uzupełnienie oświetlania głównego np. GRAVITY  i wpasują się znakomicie do różnorodnych aranżacji wnętrz.

KLIKNIJ PO RABAT