Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie

Plafony do łazienki
Plafony do łazienki

Jednym z najbardziej funkcjonalnych i coraz popularniejszych rozwiązań oświetleniowych są plafony do łazienki. Sprawdzają się one w nawet najmniejszych metrażach, choć bez przeszkód można je zamontować również w większych pomieszczeniach. Ich bezpośrednie przymocowanie do sufitu sprawia, że nie zmniejszają optycznie przestrzeni, a jednocześnie znakomicie rozprowadzają światło po całym wnętrzu. Plafon do łazienki przede wszystkim zdaje się wpasowywać w przestrzeń minimalistyczną, jednak sprawdzi się nawet w bardzo zróżnicowanych aranżacjach. Możesz niemal przebierać w różnych designach plafonów, które pozwolą Ci wkomponować oświetlenie w ogólny zamysł aranżacji, jak też odmienić ją z pomocą zaledwie jednego dodatku. Wszystko to przekłada się na piękny nastrój, którego tak często brakuje w czasie wieczornego relaksu, i wyjątkowy komfort użytkowania łazienki jako całości.

Plafony do łazienki – do jakiej aranżacji wnętrz?

 

Może wydawać się, że nowoczesne plafony do łazienki najwyraźniej pasują do wnętrz minimalistycznych. Nie da się jednak ukryć, że na stosowaniu tego oświetlenia wiele zyskuje również styl loftowy. Z powodzeniem możesz postawić na taki rodzaj lampki, jeśli chcesz nadać łazience nieco nowoczesności, jak i zaakcentować jej elegancję.

Plafon sufitowy do łazienki cechuje się dużą praktycznością, co też pozwala nam na lepsze zagospodarowanie przestrzeni. To istotne w szczególności wtedy, gdy rozmaite żyrandole czy lampy wiszące w łazience zbytnio ograniczałyby wizualnie i praktycznie dostępną przestrzeń.

Co istotne, oprawy plafonów są zróżnicowane pod względem kształtu. Można sięgnąć po proste, geometryczne wzory, jednak nie brakuje tu również niestandardowych kształtów.

Efekt jest prosty: plafony łazienkowe fantastycznie wkomponują się w zasadzie w każdą aranżację wnętrza. To też oznacza, że niezależnie od tego, w jakim stylu masz łazienkę, z powodzeniem możesz rozpocząć poszukiwania oświetlenia właśnie od plafonów!

Planujesz kupić plafon ledowy do łazienki? O tym pamiętaj!

 

Najważniejszą kwestią podczas wyboru oświetlenia jest to, że musi być ono dostosowane do warunków, jakie panują w łazience. Dlatego też tak polecany jest plafon sufitowy do łazienki, gdyż jest on z zasady lepiej zabezpieczony przed wilgocią. Chcemy zapewnić największy komfort i bezpieczeństwo użytkowania, dlatego też szczególnie stawiamy na takie rozwiązania.

Jednocześnie polecamy plafon ledowy do łazienki. Dzięki modułowi LED użytkowanie jest nie tylko bezpieczne, ale światło cieszy się długą żywotnością, a jakość oświetlenia zachwyca.

 

Funkcjonalność i estetyka w Emibig

 

Przygotowując w ofercie nowoczesne plafony do łazienki, w znacznej mierze postawiliśmy przede wszystkim na zróżnicowanie ich wyglądu. W efekcie znakomicie wkomponują się w rozmaite przestrzenie, niezależnie od metrażu. Doskonale tę różnicę widać pomiędzy minimalistycznym, idealnym do mniejszych łazienek plafonem SOLAR, a modernistycznym, mającym kilka źródeł światła plafonem SMART.

Stawiamy na wykorzystanie najwyższej jakości materiałów – w szczególności szkła i metalu. Dzięki temu plafony łazienkowe są nie tylko estetyczne, ale także wysoce funkcjonalne. W naszej ofercie najważniejsze jest to, że niezależnie od tego, jak dokładnie planujesz zaaranżować przestrzeń, zawsze znajdziesz plafon do łazienki, który przez lata będzie doskonale spełniał swoją funkcję.

Wybór plafonów do oświetlenia łazienki w zasadzie spełnia kluczowe zasady: dbanie o bezpieczeństwo i funkcjonalność – nie można jednak zapominać o wyglądzie! Plafony łazienkowe są bardzo stylowe, co sprawia, że z ich pomocą z powodzeniem nadasz wnętrzu tego, czego mu brakuje, lub co chcesz podkreślić .

 

Plafony perfekcyjne nie tylko do małych łazienek!

 

Niektórzy uważają, że tego typu oświetlenie sprawdza się jedynie w niewielkich przestrzeniach – w przypadku łazienek tylko w tych najmniejszych. Błędem jest jednak założenie, że plafon sufitowy do łazienki nie wygląda dobrze również w zdecydowanie wyższym czy większym pod względem metrażu wnętrzu. To również idealne rozwiązanie do dużych łazienek, w których możesz stosować różne źródła światła. Połącz go z lampą wiszącą czy kinkietem, który stanowi punktowe oświetlenie lustra. Takie zestawienie idealnie odda charakter każdej łazienki, nadając w niej odpowiedniego nastroju, sprzyjającego wieczornej rutynie.

FLASH 6 BLACK 1312/6 FLASH 6 BLACK 1312/6
FLASH 6 BLACK 1312/6
469,00
0 zł
ELBA 3 BLACK 166/3 ELBA 3 BLACK 166/3
ELBA 3 BLACK 166/3
239,00
0 zł
PERIOT 3 WHITE 477/3 PERIOT 3 WHITE 477/3
PERIOT 3 WHITE 477/3
259,00
0 zł
PERIOT 5 WHITE 477/5 PERIOT 5 WHITE 477/5
PERIOT 5 WHITE 477/5
399,00
0 zł
FLASH 4 BLACK 1312/4 FLASH 4 BLACK 1312/4
FLASH 4 BLACK 1312/4
349,00
0 zł
PERIOT 5 BLACK 476/5 PERIOT 5 BLACK 476/5
PERIOT 5 BLACK 476/5
399,00
0 zł
ZEN 3 WHITE 623/3 ZEN 3 WHITE 623/3
ZEN 3 WHITE 623/3
269,00
0 zł
KENZO 1B 1142/1B KENZO 1B 1142/1B
KENZO 1B 1142/1B
219,00
0 zł
KLIKNIJ PO RABAT