Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie

Żarówki
Żarówki

Wybierasz oświetlenie do swojego domu? W takim razie nie zapomnij o bardzo ważnym elemencie, bez którego oświetlenie nie będzie w stanie spełniać swojego zadania. Jeśli kupujesz oświetlenie wybierz również odpowiednie żarówki. Te najwyższej jakości znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego emibig.com.pl. Zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu i przekonaj się, że w zaskakująco atrakcyjnych cenach możesz kupić sprawdzone żarówki.

Jakie żarówki dostępne są w ofercie sklepu Emibig.com?

Oferta naszego sklepu internetowego jest szeroka i różnorodna. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci różnią się od siebie i mają przeróżne potrzeby oraz oczekiwania co do zakupionych produktów. To właśnie dlatego staramy się, by nasz asortyment był różnorodny i stale go poszerzamy. Specjalnie dla naszych klientów wybieramy wysokiej jakości produkty, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Właśnie dzięki temu jesteśmy pewni, że oferujemy naszym klientom wszystko, co najlepsze. Znajdziesz u nas żarówki ledowe, które doskonale sprawdzają się do wszystkich typów lamp oraz żyrandoli. Wszystkie żarówki led znajdujące się w naszej ofercie cieszą się  dobrymi opiniami klientów.

Jakie są najlepsze żarówki?

Nie wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że na rynku dostępne są żarówki, które różnią się od siebie pod wieloma względami. Szeroki i różnorodny rynek sprawia, że trudno jest zdecydować się na odpowiednią żarówkę i mieć pewność, że będzie oszczędna. Obecnie najpopularniejszym i najrozsądniejszym wyborem jest żarówka led. Czemu właśnie takie żarówki są najczęstszym i słusznym wyborem dla każdego klienta? Są przede wszystkim zdecydowanie bardziej oszczędne, niż tradycyjne żarówki. Pozwalają oszczędzić zużycie energii elektrycznej, a co za tym idzie umożliwiają obniżenie rachunków za prąd. Żarówki tradycyjne zużywają niemal dziewięćdziesiąt procent więcej energii, niż żarówki ledowe. Warto o tym pamiętać wybierając żarówki do oświetlenia domowego.

Na co zwrócić uwagę wybierając żarówki?

Wybierając żarówki należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Po pierwsze liczy się to, jakie pobieranie mocy ma żarówka. Im mniejsze, tym lepiej. Jeśli szukasz sposobu na oszczędzenie wydatków na rachunki za zużycie energii elektrycznej, koniecznie zdecyduj się na zastosowanie żarówek ledowych. Są one oszczędnym wyborem. Kolejnym szczegółem, o którym warto pamiętać jest barwa światła. To jaką barwę światła żarówki najlepiej wybrać zależy od tego w jakim pomieszczeniu zamontowane będzie oświetlenie z żarówką, a także o jakiej porze dnia będzie używane. Najlepiej jednak decydować się na żarówki z barwą światła przypominającą to naturalne. Przy świetle naturalnym oczy mniej się męczą i nie są nadwyrężane. Warto również sprawdzić takie szczegóły jak wydajność żarówki oraz jej trwałość. Zwracając uwagę na wszystkie te szczegóły można wybrać najlepszą żarówkę, która będzie działać nawet po długim okresie użytkowania, a jednocześnie pozwoli na spore oszczędności.

Czemu warto zdecydować się na żarówki ledowe?

Zastanawiasz się, czy naprawdę warto zdecydować się na żarówki ledowe? Zanim zdecydujesz się na ich zakupienie koniecznie przekonaj się jakie zalety i wady mają te produkty. Dzięki temu będziesz w stanie samodzielnie określić, czy zakup żarówek ledowych to dobre rozwiązanie.

Jakie zalety mają żarówki ledowe?

Na początek warto pomówić o zaletach żarówek ledowych. Poniżej znajduje się lista powodów, dla których warto się zdecydować na ich zastosowanie:
  • Oszczędność – obecnie żarówki ledowe są najoszczędniejszym źródłem oświetlenia. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, zużywają one o około dziewięćdziesięciu procent mniej energii, niż tradycyjne żarówki.
  • Wydłużony czas pracy – żarówki led pracują bardzo długo. W ciągu pracy jednej żarówki led zużywanych jest około 15 żarówek tradycyjnych.
  • Dobra jakość światła – pod tym względem żarówki ledowe również przebijają modele tradycyjne.
  • Niska temperatura pracy – żarówki ledowe nie nagrzewają się w czasie pracy tak jak żarówki tradycyjne. Dzięki czemu zmniejsza się ryzyko oparzeń.
  • Bezpieczniejsze dla środowiska – nie można również zapomnieć o tym, że w trakcie produkcji żarówek ledowych nie używa się rtęci, dzięki czemu ich produkcja nie ma negatywnego wpływu na środowisko.
To naprawdę poważne powody, dla których warto zdecydować się na żarówki ledowe. Dzięki nim można nie tylko sporo zaoszczędzić na rachunkach za prąd, ale co więcej zadbać o środowisko.

Jakie wady mają żarówki ledowe?

Oczywiście jak każdy produkt, tak i żarówki ledowe mają swoje wady. Jest nią cena. Żarówki ledowe są nieco droższe od tych tradycyjnych modeli. Jednak to wcale nie sprawia, że ich zakup się nie opłaca. Wręcz przeciwnie – tak jak wspomnieliśmy wyżej, przez okres, w którym jedna żarówka ledowa jest w stanie pracować nieprzerwanie, zużywanych jest około 15-20 żarówek tradycyjnych.

Czy warto zdecydować się na kupienie żarówek w naszym sklepie internetowym?

Chcesz wiedzieć, czy warto zdecydować się na kupienie żarówek led w naszym sklepie internetowym? Jeśli szukasz oświetlenia najwyższej jakości, które można kupić w atrakcyjnych cenach, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Specjalnie dla naszych klientów rozszerzamy nasz asortyment, by każdy klient był w stanie znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Masz trudności z wybraniem odpowiedniej żarówki? W takim razie zapraszamy do kontaktu z nami! Z chęcią pomożemy w doborze żarówki, która spełni nawet najwyższe oczekiwania!
KLIKNIJ PO RABAT